Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Národní parky a přírodní krásy Chorvatska

Tento zájezd do Chorvatska propojuje koupání na plážích s poznáváním jedinečných přírodních krás národních parků Chorvatska. V Chorvatsku budete mít možnost vykoupat se pod úchvatnými vodopády řeky Krky, projít se soutěskou Paklenica nebo zavzpomínat na slavného Vinnetoua v NP Plitvická jezera. Chorvatsko ale také nabízí významné historické monumenty ve starobylých městech Zadar, Šibenik, Split a Trogir. Chorvatsko je ale mezi českými turisty samozřejmě nejvíce proslavené díky svému nádhernému moři a pohodové relaxaci na plážích Jadranu.

Program

 1. Den: Odjezd z Prahy v podvečerních hodinách.
 2. Den: Návštěva národního parku PAKLENICA v pohoří VELEBIT. Procházka divokou přírodou kaňonem Velké Paklenice. Příjezd na ubytování.
 3. Den: Pobyt u moře. Pro zájemce fakultativně v podvečer návštěva města ZADAR s prohlídkou historického centra.
 4. Den: Výlet do národního parku SLAPOVI KRKY s proslulými vodopády, kaskádami, jezírky. Možnost výletu lodí na ostrůvek VISOVAC, který leží uprostřed stejnojmenného jezera obklopen překrásnou přírodou. Na ostrůvku se nachází starobylý františkánský klášter z r. 1445, kde se mimo jiné nachází i jeden ze tří exemplářů skvostně ilustrovaných Ezopových bajek na světě z 15. stol. Dále vodopád SKRADINSKI BUK, zde řeka vytváří terasovité kaskády a na úseku 400 m padá do hloubky 45 metrů (možnost koupání).
 5. Den: ŠIBENIK (UNESCO) - město s historickým centrem. Odpoledne pobyt u moře.
 6. Den: Výlet do známých letovisek: SPLIT (UNESCO) - staré město, významná muzea, Diokleciánův palác, příjemný městský park, noblesní pobřežní promenáda s kavárnami. TROGIR (UNESCO) - městečko se zachovalým středověkým jádrem, které oplývá množstvím kulturně historických zajímavostí, z nichž nejzajímavější je románská katedrála. SALONA - jedno z nejvýznamnějších archeologických nalezišť v jihovýchodní Evropě, dva ticíce let starý areál.
 7. Den: Pobyt u moře. Pro zájemce možnost fakultativního lodního výletu do NP KORNATI , který poskytuje nezapomenutelné přírodní scenérie.
 8. Den: Pobyt u moře.
 9. Den: Návštěva známého národního parku PLITVICKÁ JEZERA (UNESCO) s jezírky, vodopády, kaskádami, jejichž romantická nádhera nás přenáší do časů našeho dětství do slavných indiánek o Vinnetouovi.
 10. Den: Příjezd do Prahy v dopoledních hodinách.

Ubytovnání

Pension - Většina našich skupin je ubytována v hotelu Orion ve Vodicích.

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
14. 6. - 23. 6.10 dní11 390,- KčVíce o ceně
Dospělí11 390,-
28. 6. - 7. 7.10 dní12 390,- KčVíce o ceně
Dospělí12 390,-
5. 7. - 14. 7.10 dní12 590,- KčVíce o ceně
Dospělí12 590,-
23. 8. - 1. 9.10 dní12 390,- KčVíce o ceně
Dospělí12 390,-
30. 8. - 8. 9.10 dní11 790,- KčVíce o ceně
Dospělí11 790,-
6. 9. - 15. 9.10 dní11 390,- KčVíce o ceně
Dospělí11 390,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • dopravu autobusem
 • průvodce
 • 7x ubytování ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím
 • 7x polopenzi
 • pobytovou taxu

Fakultativně

 • fakultativní výlet 3. den
 • 1/1 pokoj
 • pojištění léčebných výloh a storna

Slevy

 • sleva 55+ v termínu 14.6. - 23.6.
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?