Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Národní parky USA

Spojené státy americké Od 72 990,- Kč

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Slovinsko - Slovinský kras, Ljubljana, jezero Bled

MOŘSKÝ PARK LAGUNA BERNARDIN - největší komplex bazénů s vyhřívanou mořskou vodou na slovinském pobřeží. Západní část: bazén s masážními lehátky (29-31°C), 5x Whirlpool (34-36°C), plavecký bazén s masážním vodopádem (28-31°C), rekreační bazén s masážními lůžky a vodními tryskami (28-31°C). Východní část: 2 dětské bazény (29-31°C), plavecký bazén (28-29°C), bazén s gejzíry, vodními děly a masážními tryskami (29-31°C), tobogán. Po probíhající rekonstrukci může být uspořádání bazénů odlišné. Součástí komplexu je sluneční terasa s lehátky (za poplatek). Lehátka uvnitř mořského parku jsou zdarma. Ubytování: ve 4* hotelu Histrion, který se nachází přímo u moře, všechny pokoje mají balkon a výhled buď do zálivu a do komplexu Bernardin nebo za příplatek na moře a Portorož. Stravování probíhá formou bufetu. Termín je volen jako "prodloužení léta" - v době podzimních prázdnin můžete vyrazit s dětmi, které si určitě koupání v bazénech s mořskou vodou náležitě užijí, o adventu můžete zažít příjemnou předvánoční atmosféru v hlavním městě Lublani a samozřejmě si oddechnout od předvánočního shonu.

Program

 1. Den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
 2. Den: Ráno příjezd do Slovinska. Zastávka v pohoří JULSKÉ ALPY . Prohlídka městečka BLED s na skále postaveným hradem, které se rozprostírá kolem malebného BLEDSKÉHO JEZERA. Dojezd na ubytování do Portorože , koupání v MOŘSKÉM PARKU LAGUNA.
 3. Den: Dopoledne procházka do historického centra PIRANU , který Vás okouzlí úzkými uličkami, romantickými náměstími, katedrálou na vrcholku kopce, nádhernými vyhlídkami aj. Ne nadarmo je Piran nazýván nejkrásnějším přímořským městem Slovinska, svůj vzhled získalo v benátské době. Odpoledne volno ke koupání v Mořském parku laguna.
 4. Den: Výlet za krásami Slovinského krasu : krasová jeskyně ŠKOCJANSKE JAME (zapsaná na světové dědictví UNESCO), kde vytvořila řeka Reka obrovský jeskynní kaňon, jehož stěny padají do hloubky téměř 100m. KOPER - významný přístav se zrestaurovaným středověkým středem města, úzké uličky, staré domy i paláce jsou svázány svou minulostí s Benátkami. V podvečer koupání v MOŘSKÉM PARKU LAGUNA.
 5. Den: Návštěva jedinečné POSTOJENSKÉ JESKYNĚ , která je druhou největší zpřístupněnou jeskyní v Evropě (oslnivá krápníková výzdoba, v rámci prohlídky jízda podzemním vláčkem). Odpoledne a v podvečer prohlídka hlavního města Slovinska LUBLANĚ s barokní architekturou Jože Plečnika (pro T. G. Masaryka upravoval i Pražský hrad), v adventním termínu krásná předvánoční výzdoba a nasvícená Lublaň. Večer odjezd do ČR.
 6. Den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Ubytovnání

hotel **** - 4* hotelu Histrion, který se nachází přímo u moře, všechny pokoje mají balkon a výhled buď do zálivu a do komplexu Bernardin nebo za příplatek na moře a Portorož.

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu

Termíny

DatumDélkaCena od
27. 10. - 1. 11.6 dní8 290,- KčVíce o ceně
Dospělí8 290,-
1. 12. - 6. 12.6 dní8 290,- KčVíce o ceně
Dospělí8 290,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • doprava autobusem
 • průvodce
 • 3x ubytování v hotelu Histrion**** (2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím)
 • 3x polopenze formou bufetu
 • vstup do Mořské Laguny (v případě zpoždění probíhající rekonstrukce může být vnitřní část bazénů uzavřena)

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • 1/1 pokoj
 • pokoj s výhledem na moře - cena je účtována na osobu
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?