Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Národní parky USA

Spojené státy americké Od 72 990,- Kč

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Norsko - NP Jotunheimen, Rondane

Málokterá země je nabitá přírodními skvosty, tak jako Norsko. V tomto zájezdu poznáte nejkrásnější norské národní parky - NP Jotunheimen a NP Rondane. Tyto vyhlášené parky poznáte během několika turistických výletů, menší či větší obtížnosti s možností volby. Rozhodně však nevynecháme legendární Trolí stezku a nádherný Geiranger fjord a k němu vedoucí Orlí cestu. Úchvatná vyhlídka z hory Dalsnibba bude vyvrcholením této jedinečné cesty. Pokud nám to dovolí počasí nevynecháme ani pohled na nejvyšší horu Norska. Cestou si prohlédneme některá zajímavá místa jako např. Skokanský areál v Lillehammeru. Ubytováni budeme na čtyřech místech v hotelu „skandinávského typu“ (neočekávejme luxus švýcarských a rakouských ***hotelů) s polopenzí. Tento zájezd je určen milovníkům příjemné turistiky.

Program

 1. Den: Odlet z Prahy do Osla , ubytování v Oslo .
 2. Den: NP RONDANE. Přejezd z Osla do centra NP Rondane, do městečka Otta , cestou prohlídka olympijského skokanského areálu v Lillehammeru , Výstup k unikátní přírodní zajímavosti - ZEMNÍM PYRAMIDÁM (2 hod., 150 m, 150 m). Ubytování OTTA .
 3. Den: NP RONDANE – vystoupáme podél řeky k horskému jezeru Rondvatnet a chatě Rondvassbu, odkud jsou úchvatné pohledy na okolní vrcholy a sedla. Návrat na ubytování do Otty .
 4. Den: Dnes poznáme východní část NP JOTUNHEIMENU , nejvyššího pohoří Skandinávie. Jezero GJENDE (984 m) a přejezd lodí do Memurubu. Jedna z nejznámějších norských túr přes BESSEGEN s malebnými výhledy na jezera a na druhou nejvyšší horu GLITTERTIND (2 465 m) (8 hod., 1160 m, 1160 m). Pro zájemce možnost méně náročné túry kolem jezer RUSSVATNET (984 m) a BESSVATNET (1 174 m) k jezeru Gjende (6 hod., 800 m, 800 m), návrat na ubytování do OTTY .
 5. Den: Objedeme slavný „ZLATÝ OKRUH “: průjezd monumentálním údolím ROMSDALEN . Zastávka u 1 000 m vysoké výzvě horolezcům TROLLVEGEN . Výhled na odvážně vedenou silnici ve skalní stěně u TROLLSTIGEN. Vyjedeme proslulou trolí stezkou a nahoře se projdeme po vyhlídkové plošině a okolí, poté přejedeme neméně slavnou Orlí stezkou k nejproslulejšímu a nejhlubšímu z norských fjordů, ke Geirangerfjordu , kde bude možnost plavby nebo procházky k vodopádu STORSÆETERFOSSEN. A pak už na vystoupáme na vyhlídkovou horskou plošinu Dalsnibba (1 476 m n.m.), kde se můžeme kochat výhledy na Geirangerfjord a široké okolí. Ubytování nedaleko městečka LOM .
 6. Den: Střed pohoří JOTUNHEIMEN . Cesta autobusem do výšky 1 841 m k chatě JUVASSHYTTA, pěšky úbočím s výhledy na nejvyšší vrcholy (5 h, ↑500 m, ↓500 m). Prohlídka městečka LOM a místního skanzenu, návrat na ubytování.
 7. Den: Odpočinková túra od chaty SOGNEFJELLSHYTTA. Tundra, přechody říček po kamenech ,výběžky ledovce (2 hod., ↑150 m, ↓150 m). Později odpoledne přejezd na ubytování.
 8. Den: Odlet z Osla do Prahy.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
2. 8. - 9. 8.8 dní42 990,- KčVíce o ceně
Dospělí42 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • průvodce
 • trajekty
 • 7x ubytování v hotelu s polopenzí
 • dopravu autobusem na výlety
 • zpáteční letenka Praha - Oslo včetně letištních tax a poplatků

Fakultativně

 • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení
 • pojištění léčebných výloh a rozšířeného storna do 40 000 Kč
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?