Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Pohádkové Dolomity

Další výlet do pohádkového kraje pohoří Dolomit, kde Vás uchvátí výhledy na horské louky a pastviny, nad kterými se tyčí rozeklané skalní věže horských masivů. Dolomity září všemi barvami podle toho, jak je ozáří slunce – mohou být oranžové ale i sněhově bílé, ostrý kontrast mezi zelenými pastvinami a skalními štíty také vybízí k neustálému fotografování.

Program

 1. Den: Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
 2. Den: Výlet do vyhlášeného údolí VAL GARDENA na pěší túru, kde se při použití lanovky naskytnou krásné výhledy i bez větší fyzické námahy. Výjezd lanovkou z horského střediska ST. ULRICH až do výšky 2123 m, odkud cesta vede přes rozkvetlé louky a pastviny s výhledy na Sellu, Marmoladu k chatě AUSSER-RASCHÖTZER. Výstup na AUSSERRACHÖTZ (2281 m), ze kterého se naskýtá neopakovatelné panorama na západní Dolomity , Brentu, Adamello , Presanellu i Ortler. Túru je možné si prodloužit putováním k chatě BROGLESHÜTTE.
 3. Den: Výlet do oblasti SEISER ALM (ALPE DI SIUSI), kde skalnaté štíty hor přímo vystupují ze zelených pastvin. Výlet ze střediska COMPATSCH (kam se vyjede busem či lanovkou ze Seisu) k tajuplné hoře SCHLERN (SCILIAR), která vévodí obrovskou skalní masou údolí EISACKTAL. Výlet krásnou přírodou na chatu SCHLERNHAUS, odkud se naskýtají nádherné výhledy na skalní štíty skupiny ROSENGARTEN. Nejzdatnější mohou vystoupit na vrcholek PETZ.
 4. Den: Výlet do krásné turistické oblasti, dostupné lanovkou ze ST, ANDRÄ. Cesta k horské chatě PLOSEHÜTE , dále pohodlnou cestou na vrcholy GR. PFANNSPITZE (2545 m) a GR. GABLER (2576 m). Cestou a zejména z vyhlídkových vrcholů se otevírají nádherné výhledy na ledovce centrálních Alp na severu a na část Dolomit na jihu. Dále cesta přes ROSSALM zpět k lanovce.
 5. Den: Výlet do nejjižnějšího výběžku SARNTALSKÝCH ALP na tzv. vyhlídkový balkón na Dolomity . Oblíbené výletní místo obyvatel Bolzana . Výlet lanovkou a horským vláčkem do obce Klobenstein (Collalbo). Cesta přes zajímavé vyhlídky na vrcholky západních Dolomit ke světově známé atrakci, mohylám - PYRAMIDY DI TERRA (také zvané Zemní pyramidy). BOLZANO – prohlídka historického centra ležícího na soutoku řek. Ve městě najdeme pěkné měšťanské domy, náměstí a kostely. V muzeu lze shlédnout ledového muže Ötziho.
 6. Den: Výlet do oblasti horské skupiny GEISLERGRUPPE. Horské středisko ST. MAGDALENA. Údolí VAL DI FUNES. Výlet podél malebné řeky, dále kolen soutoku dvou říček. Pod vrcholky skupiny ODLE D´EORES, vyhlídka na rozeklané skalní vrcholky obklopující toto malebné údolí.
 7. Den: Výlet do národního parku NATURPARK PUEZ – GEISLER (PUEZ – ODLE). Z městečka ST. CHRISTINA je lanovkou dostupný COL RAISER ve výšce 2106 m pod třítisícovými velikány skupiny Delle Odle. Odtud výlet na vrchol SECEDA (2518 m), kde se otevírají překrásné výhledy na protilehlé vrcholky skupin Langkofel, Rosengarten i Sciliar. Večer odjezd do Čech.
 8. Den: Návrat do Prahy v ranních hodinách.

Ubytovnání

hotel ***

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
29. 7. - 5. 8.8 dní11 990,- KčVíce o ceně
Dospělí11 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • 5x polopenzi
 • 5x ubytování v hotelu*** s bazénem (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • průvodce
 • dopravu autobusem

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • 1/1 pokoj
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?