Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Dubrovník a Elafitské ostrovy

Zájezd nás zavede na nejjižnější výběžek jadranského pobřeží, neopakovatelná směs historických památek ale i roztroušených ostrůvků s bujnou vegetací. Navštívíme historický Dubrovník, středověký Ston, Elafitské ostrovy - Koločep, Lopud, Šipan a Lokrum s bujnou středomořskou vegetací, krásnou přírodou a koupáním na nepřeplněných plážích. Vypravíme se i na výlet do nedaleké Černé Hory a Bosny a Hercegoviny.

Program

 1. Den: Ve večerních hodinách odjezd z republiky.
 2. Den: POČITELJ - historické město ležící na řece Neretvě, Šišman-Ibrahim pašova mešita čekající na zápis do seznamu památek UNESCO, osmanské architektura a VODOPÁDY KRAVICA na řece Trebižat, které vypadají jako miniatura Viktoriiných vodopádů (120 m široké a 27 m vysoké), krásné přírodní scenérie, možnost koupání ve sladké vodě. Odpoledne příjezd na ubytování.
 3. Den: Pobyt u moře.
 4. Den: Fakult. lodní výlet na ELAFITSKÉ OSTROVY - oblíbená místa šlechtických rodin o čem svědčí četné vily a zahrady, architektonické památky, obranné věže z období tureckých nájezdů tzv. torety, krásná příroda. Malebný ostrov KOLOČEP, druhým z ostrovů bude ostrov ŠIPAN, který měla v oblibě i dubrovnická šlechta, přírodní scenérie ostrova, městečko Sudjuradj a prohlídka renesanční letní rezidence rodiny Stjepovič-Skočibuhové - reprezentační sály zámku, kaple, krásná zahrada. Ostrov LOPUD , oblíbené místo českého básníka a spisovatele V. Dyka. Malebné městečko LOPUD - podobná architektonická tvářnost jako Dubrovník. Součástí výletu je i typický dalmátský oběd.
 5. Den: Pobyt u moře.
 6. Den: Navštívíme kouzelné město DUBROVNÍK (UNESCO) - Pilská brána, promenáda Placa, Onofriova kašna, kostel sv. Spasitele, mramorem dlážděné ulice a barokní budovy, procházka po dubrovnických hradbách s úchvatnými pohledy na celé město, individuální volno, čas na oběd a posezení v místních kavárničkách, nedaleký ostrov LOKRUM - zbytky benediktinského kláštera, stará botanická zahrada, koupání v přírodním slaném jezírku "Mrtvo more".
 7. Den: Výlet na pobřeží Černé Hory. Trajektem přeplujeme BOKU KOTORSKOU, připomínající norské fjordy. Městečko KOTOR (UNESCO) s masívem Lovčenu v pozadí, staré město, hradby, monumentální katedrála zasvěcená sv. Tryfonovi. BUDVA - staré město na výběžku pevniny, romantické uličky a mohutné hradby s vyhlídkou na poloostrůvek SV. STEFAN.
 8. Den: Pobyt u moře. Polodenní výlet do oblasti Malostonského zálivu. STON - historické centrum se středověkými stavbami, procházka po stonských hradbách ze 14. stol. Navštívíme místní saliny s možností nákupu soli a MALI STON - loviště ústřic.
 9. Den: Pobyt u moře a v podvečer odjezd do ČR.
 10. Den: Návrat v ranních až dopoledních hodinách.

Ubytovnání

hotel ***

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze

Termíny

DatumDélkaCena od
6. 9. - 15. 9.10 dní14 390,- KčVíce o ceně
Dospělí14 390,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • pobytovou taxu
 • průvodce
 • 7x polopenzi – snídaně i večeře formou bufetu
 • dopravu autobusem
 • trajekt přes Boku Kotorskou
 • 7x ubytování v hotelu*** (letovisko Neum) - 2lůžk. pokoje s příslušenstvím, klimatizací, sat TV a balkonem

Cena nezahrnuje

 • Lodní výlet na Elafitské ostrovy - nutná rezervace předem v CK, platba na místě cca 55 Eur. Součástí výletu jsou nápoje na lodi, oběd v Šipanu u majitele lodi vč. nápojů, vstupné do rezidence.

Fakultativně

 • plavba na Elafitské ostrovy - nutná rezervace předem v CK, platba na místě (cca 55 Eur), součástí výletu jsou nápoje, oběd v Šipanu u majitele lodi vč. nápojů, vstupné do rezidence
 • 1/1 pokoj s balkonem - strana park
 • 1/1 pokoj s balkonem - strana moře (na vyžádání v CK)
 • 1/2 pokoj s balkonem na mořskou stranu - příplatek je účtován na osobu
 • pojištění léčebných výloh a storna
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?