Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Národní parky USA

Spojené státy americké Od 72 990,- Kč

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Termální lázně Kehidakustány - LUX

– vstupné do termálních lázní v ceně – pobyt v termálních lázních - hotel**** Termální komplex Kehida se nachází cca 20 km od jezera Balaton. Termální minerální voda z pramene o teplotě 49°C je bohatá na hořčík a vápník má protizánětlivé účinky a používá se především k léčbě neurologických, gynekologických a kožních onemocnění, revma a pohybového ústrojí. Jako pitná kúra je vhodná k léčbě zažívacího ústrojí. Lázeňský areál: Moderní lázeňský areál rozkládající se v parku o rozloze 3 ha nabízí svým návštěvníkům 3 propojené části - léčebnou část, zážitkovou část a saunový svět. Léčebná část: V celoročně otevřené léčebné části se nachází 2 venkovní termální bazény a 2 vnitřní bazény s masážními tryskami (32-36°C) a pitná fontána. Do této části s nejteplejšími bazény nemají přístup děti. Zážitková část: venkovní bazény (28-33°C) - bazén s vodními atrakcemi a fontánami, bazén s vlnobitím, plavecké bazény (24°C a 34°C), obří skluzavky a dětský bazén. Vnitřní bazény (28-33°C) - bazén s fontánami, gejzíry, masážními tryskami a lehátky, whirlpool, divoká řeka, 94 m dlouhý tobogán se světelnými a zvukovými efekty a dětský bazén se skluzavkou. Saunový svět: finská sauna, infrasauna, aromasauna, parní lázeň, whirlpool a hydromasážní vana s termální vodou. WELLNESS ALL INCLUSIVE: Neomezené vstupné do všech částí lázní, venkovní termální bazén přístupný 24 hod. denně, 2x denně aqua aerobic, fitness vč. kol na spinning, stolní tenis, hotelové wellness centrum k dispozici nonstop. Doprava autobusem: Odjezd autobusu je v časných ranních hodinách, příjezd do Kehidakustány je v odpoledních hodinách. Odjezd z Kehidakustány je v odpoledních hodinách, příjezd do ČR pak v pozdních nočních hodinách. (U termínů 1.6. - 7.6. a 10.8. - 16.8. je odjezd z Kehidakustány ve večerních hodinách, příjezd do ČR je další den v časných ranních hodinách. Fakultativní výlety během pobytu: HEVÍZ (v ceně zájezdu) - dopolední prohlídka centra lázeňského městečka s největším biologicky aktivním termálním jezerem v Evropě, návštěva místní tržnice. VINNÉ SKLEPY EGREGY (v ceně zájezdu) - večerní posezení ve stylové vinárně nebo restauraci mezi vinicemi ve vinařské oblasti Hevíz-Egregy. Hotel Hertelendy House **** se nachází cca 150 m od lázeňského areálu. Je součástí hotelu Kehida Termal **** se kterým má společné některé vybavení - recepce, restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní, bar, cukrárna, dětský miniklub, kosmetický salón, kadeřnictví, obchůdky, bankomaty. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní včetně vypůjčení županu. Ubytování: moderní 2lůžkové pokoje s terasou (přízemí), 2lůžkové pokoje s balkonem (1. patro), 2lůžkové pokoje bez balkonu (2.patro), s možností 1 dětské přistýlky, koupelna, WC a TV, župan na pokoji. Stravování: V ceně pobytu je polopenze. Snídaně i večeře formou bufetu. Strava se podává v restauraci hotelu Kehida Termal **** (cca 150 m).

Ubytovnání

hotel **** - Hotel HERTELENDY HOUSE**** Popis a poloha: Komfortní wellness hotel se nachází pouze cca 150 m od lázeňského areálu a je součástí hotelu Kehida Termal****, se kterým má společnou recepci a restauraci s výbornou maďarskou i mezinárodní kuchyní, samoobslužnou restauraci, bar, cukrárnu aj. Hostům je k dispozici stylová prostorná společenská místnost s krbem a LCD TV, vlastní wellness centrum. Klienti mají v ceně neomezený vstup do lázní včetně vypůjčení županu. Ubytování: Moderní pokoje pro 2 osoby s možností dětské přistýlky jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, minibarem, TV, telefonem a trezorem. Pokoje v přízemí mají malou terasu, pokoje v 1. patře mají balkon a pokoje ve 2. patře jsou bez balkonu.

Doprava

Autobusem

Strava

Polopenze - V ceně pobytu je polopenze formou bohatého bufetu. Strava se podává v restauraci hotelu Kehida Termal **** (cca 150 m).

Termíny

DatumDélkaCena od
1. 6. - 7. 6.7 dní9 990,- KčVíce o ceně
Dospělí9 990,-
13. 6. - 19. 6.7 dní9 990,- KčVíce o ceně
Dospělí9 990,-
19. 6. - 25. 6.7 dní9 990,- KčVíce o ceně
Dospělí9 990,-
25. 6. - 1. 7.7 dní10 290,- KčVíce o ceně
Dospělí10 290,-
10. 8. - 16. 8.7 dní10 890,- KčVíce o ceně
Dospělí10 890,-
22. 8. - 28. 8.7 dní9 990,- KčVíce o ceně
Dospělí9 990,-
28. 8. - 3. 9.7 dní9 990,- KčVíce o ceně
Dospělí9 990,-
3. 9. - 9. 9.7 dní9 990,- KčVíce o ceně
Dospělí9 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • výlety do Hevízu a Egregy
 • pobytová taxa
 • delegátský servis
 • vypůjčení županu
 • dopravu autobusem
 • vstupné do lázní
 • vstupné do hotelového wellness centra
 • 6x ubytování
 • 6x polopenzi

Fakultativně

 • pojištění léčebných výloh a storna
 • pokoj s terasou (na vyžádání v CK - omezený počet) - příplatek je účtován za pokoj
 • pokoj s balkonem (na vyžádání v CK - omezený počet) - příplatek je účtován za pokoj
 • odjezd z Hradce Králové a Pardubic - u termínů označených *, od 4 osob a na vyžádání v CK
 • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?