Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Západ USA od severu k jihu

Spojené státy americké Od 72 990,- Kč

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Lisabon - letecky

Zažijte v Lisabonu slávu portugalských mořeplavců, poznejte nádherné kostely, kláštery i paláce, ale i romantické skalnaté pobřeží a přímořská rybářská městečka s plážemi. Ochutnejte výborná portugalská vína, tradiční jídla, poslechněte slavné fado. Barevná čtvť Alfama, historické tramvaje v neuvěřitelně úzkých uličkách, čtvrť Chiada a Bairro Alto, místní bary, věž Belém, která vítala mořeplavce ze zámořských cest, a klášter Mosteiro dos Jerónimos i krásné pláže Atlantiku vás okouzlí. CK si vyhrazuje právo drobných změn a posunů programu vzhledem k počasí a letovým řádům.

Program

 1. Den: Odlet z Prahy do Lisabonu . Ubytování v centru Lisabonu .
 2. Den: LISABON : Praça do Commercio, historickou tramvají, Alfama, úzké, příkré a křivolaké uličky s úchvatnými výhledy, kostel s klášterem sv. Vincenta, Largo das Portas s kavárnami a specialitami, Castelo de S. Jorge, pevnost a sídlo portugalských králů, vyhlídkové terasy, dům patrona města svatého Antonína, katedrála Sé ze 12. stol. na místě mešity, výtahem, který obdivoval i Eiffel (Elevador de Sta. Justa), Igreja do Carmo, ruina karmelitského kostela, Bairo Alto, večerní Baixa, ulice plné portugalských restaurací.
 3. Den: Čtvrť BELÉM, jízda vyhlídkovým autobusem, Mosteiro dos Jerónimos (UNESCO), hrob Vasco de Gama, stylová cukrárna s typickým pudinkovým koláčem Pastéis de Belém, Padrao dos Descobrimentos, exteriér památníku portugalských mořeplavců, Torre de Belém. Fakultativně projížďka lodí do čtvrti Belém, pohodlně s krásnými výhledy na Castelo de S. Jorge, katedrálu a hist. centrum, Cristo Rei (socha Krista), most Ponte 25 de Abril. Možnost ochutnávky portugalských vín (suchá i portská).
 4. Den: Individuální program v LISABONU , návštěva muzeí, čtvrť EXPO 98 na břehu s moderní architekturou a přístavem malých lodí , Oceanárium (největší v Evropě) či pobyt u Atlantiku s koupáním. Možné fakultativní výlety: - V červnu celodenní výlet vlakem za vínem do PORTA s průvodcem (cca 60 €), druhé největší město Portugalska (UNESCO), historické město, katedrála Sé, Eiffelův most, ochutnávka slavného portského vína. - V září cesta do vnitrozemí do kraje Alenteja , přes supermoderní 17 km dlouhý most Vasco da Gama s výhledy na čtvrť EXPO 98 a mrakodrapy, EVORA , hradbami obehnané město UNESCO, sídelní město portugalských králů, katedrála Sé, zachovalý římský chrám, kostely zdobené azulejos (malované keramické dlaždice), univerzita. Pohodová turistika v kraji megalitů, největší dolmen v Portugalsku, korkové háje a vinohrady.
 5. Den: Individuální program v LISABONU nebo možnost fakultativního výletu do Serra de Sintra - UNESCO: Palácio de Queluz, královský palác s nádhernými zahradami, SINTRA , Palácio Nacional de Sintra, královská rezidence až do roku 1910, možnost ochutnat místní specialitu – dezert Travesseiros. Cesta přes COLARES, půvabnou vesničku plnou květin na svazích Serry de Sintra, obklopenou vinicemi, průjezd Národním parkem Sintra -Cascais až na Cabo da Roca, nejzápadnější bod kontinentální Evropy (můžete si koupit i certifikát). Zastávka na surfařské pláži Guincho. Variantně individuálně atmosféra LISABONU a návštěva muzeí. Večerní čtvrť Chiado s „fadem“, Fakultativně jedinečný zážitek - večeře s vínem a hudebním programem.
 6. Den: LISABON , dopoledne volno k nákupům ev. prohlídce dle času odletu. Odpoledne odlet do Prahy, návrat v podvečer.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
9. 6. - 14. 6.6 dní19 990,- KčVíce o ceně
Dospělí19 990,-
29. 9. - 4. 10.6 dní19 990,- KčVíce o ceně
Dospělí19 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • průvodce
 • 5x snídaně
 • 5x ubytování v hotelu v centru Lisabonu
 • transfer z/na letiště místní dopravou
 • letenka Praha–Lisabon-Praha vč. letištních tax

Cena nezahrnuje

 • pobytovou taxu, veřejnou dopravu v Lisabonu, loď, fakult. výlety (Sintra a další dle termínu), ochutnávky, vstupné do objektů (110 €)

Fakultativně

 • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení
 • záloha na večeři s programem a vínem - vystoupení fada
 • výlet 5. den - Sintra, Cabo da Roca (pro oba termíny, od 12 osob)
 • v září: záloha na fakult. výlet Evora (od 15 osob)
 • v červnu: záloha za zpáteční vlak do Porta (cena cca 60 €/os. - bude doúčtováno na místě, od 15 osob)
 • pojištění léčebných výloh a storna
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?