Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Čína - velký okruh

Čína Od 63 990,- Kč

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Portugalsko - velký okruh letecky

Vydejte se s námi do Portugalska. Budete uchváceni nádhernou krajinou, plážemi i divokým pobřežím Atlantiku a především úchvatnými kulturními a historickými památkami, z nichž mnohé jsou zařazeny na seznam UNESCO.

Program

 1. Den: Ve večerních hodinách odlet z ČR do Portugalska. Transfer do hotelu, ubytování v hotelu.
 2. Den: LISABON – dopoledne první část prohlídky metropole Portugalska s nejvýznamnější památkou klášterem Sv. Jeronýma v BELEMU. Prohlédnout si budete moci také obranou věž Torre de Belém. SINTRA – královské letovisko, jedno z nejstarších v Portugalsku, opěvované pro svoji krásu mnoha básníky. Prohlédnout si můžete královský palác, zámek Pena i řadu dalších historicky cenných staveb. CABO DA ROCA – nejzápadnější výběžek Evropy. Večer příjezd do FATIMY , jednoho z nejvýznamnějších poutních míst křesťanského světa. Nocleh.
 3. Den: BATALHA – pro svou krásu ve všech dějinách umění vyzdvihovaný klášter. ALCOBACA – starobylé městečko s klášterem P. Marie z 12. století. TOMAR – historické město, kterému vévodí templářský hrad z 12. století, později v 15. století přestavěný na tzv. Convento de Cristo. Konvent představuje neuvěřitelně rozsáhlý komplex staveb. Přejezd na sever Portugalska. Nocleh.
 4. Den: Dopoledne prohlídka přístavního města PORTO , známého svým vinařstvím (portské). COIMBRA – univerzitní město (druhá nejstarší univerzita v Evropě), první hlavní město Portugalska. Stará katedrála, kostel sv. Kříže, univerzita s proslulou knihovnou. Nocleh.
 5. Den: Dopoledne příjezd do LISABONU . Prohlídka historického centra, čtvrti Alfama, náměstí Rossio, které je kulturním i společenským centrem města, aj. Ubytování v hotelu. Večer doporučujeme posezení v některé z typických portugalských restaurací s živou hudbou ve stylu fado.
 6. Den: EVORA – historické centrum je na seznamu památek UNESCO. Odpoledne přejezd na nejnavštěvovanější portugalské pobřeží – ALGARVE . Krátká procházka kolem útesů na pobřeží Algarve . Nocleh.
 7. Den: ALGARVE – jedno z nejkrásnějších pobřeží Evropy s písečnými plážemi i rozeklanými útesy. Koupání na plážích zasazených mezi skalisky. Návštěva CABO DE SAN VINCENTE – nejjihozápadnějšího výběžku Evropy s majestátním majákem. Možnost plavby lodičkami kolem rozeklaného skalnatého pobřeží u LAGOSU . Nocleh.
 8. Den: Dopoledne odlet z Fara (Algarve) do Lisabonu. Zde přestup na let do Prahy.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Letecky

Strava

Snídaně

Termíny

DatumDélkaCena od
22. 5. - 29. 5.8 dní27 990,- KčVíce o ceně
Dospělí27 990,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

 • 3x večeři
 • průvodce
 • 7x snídani
 • 7x ubytování (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • autobusovou dopravu v Portugalsku
 • zavazadlo k odbavení
 • leteckou dopravu Faro (Algarve) - Lisabon
 • leteckou dopravu Praha - Lisabona zpět

Fakultativně

 • 1/1 pokoj - zde povinný při nedoobsazení
 • pojištění léčebných výloh a storna do 40 000 Kč
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?