Zájezdy dle kategorie
Zájezd:
Nejžádanější země
popis

Národní parky USA

Spojené státy americké Od 72 990,- Kč
popis

Írán - velký okruh - letecky

Írán Od 49 990,- Kč

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Alsaská zimní pohádka o víně

Program adventního zájezdu bez nočního přejezdu. Nazdobená hrázděná městečka a slavnostní adventní trhy si nezadají s populárními trhy v rakouských a německých městech. Víno, sýry a tradiční tarte flambée jsou jedinečné. Během jednoho zájezdu uvidíte jedny z nejstarších adventních trhů v Německu a Francii.

Program

  1. Den: Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. COLMAR - historické centrum kraje Alsasko, “Benátská čtvrť” ve slavnostním hávu, adventní trhy, víno a dobroty.
  2. Den: Zimní Alsaská vinná stezka: KAYSERSBERG, procházka zimními vinohrady. RIBEAUVILLÉ nebo RIQUEWIHR - adventní trhy v nejkrásnějších vesnicích Alsaské vinné stezky. ÉGUISHEIM - středověké městečko s hradem, ochutnávka vína a sýrů, vánoční atmosféra.
  3. Den: ŠTRASBURK (UNESCO) - „křižovatka Evropy“ a sídlo Evropského parlamentu, katedrála Notre-Dame, nejkrásnější adventní trhy ve Francii. Fakultativně možnost oběda, návrat do Prahy do půlnoci.

Ubytovnání

Hotel

Doprava

Autobusem

Strava

Vlastní

Termíny

DatumDélkaCena od
7. 12. - 9. 12.3 dní5 590,- KčVíce o ceně
Dospělí5 590,-
Neváhejte a objednejte ještě dnes! Objednat zájezd

Cena zahrnuje

  • 2x ubytování v hotelu
  • průvodce
  • dopravu autobusem

Fakultativně

  • pojištění léčebných výloh a storna
  • 2x snídaně
  • 1/1 pokoj - povinný při nedoobsazení
  • 1x oběd
3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?