Zájezdy dle kategorie
Spolupráce
Nejžádanější země
popis

Írán - velký okruh - letecky

Írán Od 49 990,- Kč

O cestovní kanceláři

K tour

Vážení přátelé,

Cestovní kancelář K tour již více jak 20 let pořádá zájezdy pro školní kolektivy do Velké Británie - do Londýna, Skotska, Cornwallu. Zájezdy mohou být pořádány jak pro ucelenou skupinu, ale i pro menší skupinky dětí, kdy je více škol doplněno do společného autobusu. Tyto zájezdy jsou vedeny zkušenými a  odborně zdatnými průvodci.

Dále na našich stránkách naleznete většinou autobusové zájezdy do zemí celé Evropy, severní Afriky. Zájezdy jsou poznávací, pobytové s výlety i s pěší turistikou.   Cestovní kancelář K tour je pojištěna dle zákona 159 u pojišťovny UNIQUA.

V naší cestovní kanceláři zakoupíte různé poznávací zájezdy, např. zájezdy na Korsiku.

Spolupráce

Naše cestovní kancelář navázala širokou spolupráci s dalšími cestovními kancelářemi, které mají mnohaleté zkušennosti s poznávacími zájezdy.

Jedná se především o pražské cestovní kanceláře CK Mayer&Crocus a CK Amitours..

Díky této spolupráci Vám můžeme na našich stránkách nabídnout širokou paletu poznávacích zájezdů například do Norska, Švýcarska a do různých částí Itálie jako jsou například Toskánsko, Sicílie a Sardinie nebo Francie s úžasnými místy v Provence, v Bretani a na Korsice

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout také v posledních letech velice oblíbené Portugalsko včetně přenádherného "Ostrova květů" Madeiry a tajemné Maroko.

Co se týká nabídky exotických destinací doporučujeme zaměřit pozornost na zájezdy do Asie, co třeba Indie, Čína, Thajsko nebo Bali?

Pro milovníky pohybu jsme od našich partnerů převzali nabídku zájezdů s lehkou pěší turistikou.

Nezapomínáme ani na zájezdy s možností relaxace v termálních lázních. V této oblasti je stále nepřekonatelné Maďarsko se svými termály ale i atraktivními památkami.

3
Norsko Norsko

Rychlý kontakt

CK K tour

Email: ktour@c-mail.cz

Tel:  377 856 284 

Mobil: 723 730 960

Méně možností

Filtr - vyberte si zájezd dle vašich kritérií

Země Typ zájezdu Měsíc Typ dopravy
Ubytování Strava Pouze LAST MINUTE?